לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי שפות בחו"ל - מסלולי לימוד

לימודי שפות בחו"ל - מסלולי לימוד לימודי שפות בחו"ל זו הרפתקה של פעם בחיים. הזדמנות יוצאת דופן לחוות תרבות אחרת, חיים במדינה אחרת, לדבר ולנשום שפה ולהכיר חבר'ה מכל העולם. אחד הדברים שמייחדים את לימודי שפות בחו"ל הוא העובדה שבתי הספר הנחשבים ללימודי שפות עמם עובדת קמפוס לימודים מציעים לימודי שפות בחו"ל בהתאמה אישית.
למה הכוונה ? אתם אלה שבוחרים היכן ללמוד, מה הלוקיישן המועדף עליכם, אבל גם איך ללמוד. מסלול רגוע, מסלול לימוד אינטנסיבי, לימודי שפה כהכנה ללימודים או שפה לעסקים. לבתי הספר הנבחרים יש מסלולים אטרקטיביים וייחודיים כמו הכנה ממוקדת למבחני קבלה לאוניברסיטאות בחו"ל ואפילו לימודים והתמחות בעת ובעונה אחת, לימודי אחד על אחד בבית המורה ועוד ועוד.

לפניכם סקירה נרחבת של מגוון אפשרויות למסלולי לימוד בעת לימודי שפות בחו"ל
 

לימודי שפות בחו"ל במסלול הרגוע


המסלול הבסיסי של בתי הספר לשפות מציע לכם ללמוד שפה בצורה רגועה יחסית, לרוב כ-20 שיעורים בשבוע, אך טווח השיעורים השבועיים משתנה מבית לספר לבית ספר ומלוקיישן ללוקיישן. בקורס הבסיסי תוכלו להרחיב את אוצר המילים שלכם, לשפצר את הדקדוק, לעבוד על הגייה נכונה ותרגול דרך דיבור, הקשבה, קריאה וכתבה. בתי הספר ללימודי שפות מרבים להשתמש בטכניקות לימוד מרתקות כמו משחקי תפקידים, שמיעת חומר מוקלט מקורי, עיון במגזינים ועיתונים וכמובן, פעילויות חוץ כייפיות כאמצעי חשיפה לתרבות ולשפה אותה לומדים.


לימודי שפות בחו"ל במסלול מזורז


מי שרוצה לחזק את השליטה שלו בשפה בדרך מהירה יחסית, בוודאי יבחר במסלול האינטנסיבי ללימודי שפה. הקורס האינטנסיבי נמשך לרוב כ-30 שיעורים בשבוע (גם כאן, תלוי באיזה בית ספר לומדים והיכן). בשעות הבוקר הוא דומה למתכונת הלימודים של המסלול הרגוע ובשעות אחר הצהריים ממשיכים ללמוד וגם שמים דגש על התרבות המקומית. יותר שיעורים, יותר לימודים, אבל גם כאן צפוי לכם שילוב מנצח בין לימודי שפה לאטרקציות אחרי הלימודים ובסופי שבוע.


לימודי שפה עסקית


איך עושים עסקים בשפה זרה? כיצד מנהלים מו"מ בשפה זרה? הלקסיקון העסקי משתנה משפה לשפה ולכן, מי שעושה רילוקיישן או משתלב בחברה גלובלית או פשוט רוצה לעשות ביזנס עם אנשים וחברות ממדינות זרות, כדאי לו לבחור במסלול שפה לצרכי עסקים. מסלול זה מתאים לאנשי עסקים והוא מעניק כלים לשליטה בשפה זרה באוריינטציה עסקית, עם למידת מושגים אודות בנק, בורסה, שווק ופרסום, משא ומתן וגיוס שיווקי ועוד. כל אחד יכול ללמוד את הנושאים הרלוונטיים עבורו.

 

לימודי שפה וסטאז'


אין כמו להתנסות בתחום המקצועי מעבר לים. לא רק שזה מאתגר יותר, זה גם יכול לסייע לכם מאוד לשפר באופן משמעותי את השליטה בשפה. בתי ספר נבחרים ללימודי שפות מציעים תוכנית לימודים מיוחדת שמאפשרת לכם ללמוד את השפה ובמקביל, להשתלב בעבודה ללא תשלום במקצוע בו אתם מתמחים.

 

לימודי שפות בחו"ל כהכנה ללימודים


אם בחרתם ללמוד במדינה זרה, מומלץ לדעת היטב את השפה המקומית, כן, גם אם הלימודים באנגלית - גם אנגלית כדאי לדעת ברמה אקדמית ובכל מקרה, גם אם האנגלית שלכם פרפקט, יתכן ותרצו שהצרפתית, האיטלקית או השפה המקומית גם היא תהיה עבורכם כמה שיותר טבעית, כך יהיה לכם קל יותר להתערות בחברה המקומית, לקנות במכולת או סתם לתקשר בחופשיות עם הסביבה. לימודי שפות בחו"ל מציעים מסלולים לפי בחירתכם ללימודי שפות שיכולים לסייע לכם לדעת היטב את השפה המקומית, אך במיוחד אם עליכם לעבור מבחן כלשהו טרם התקבלתם למוסד להשכלה גבוהה - מגוון מסלולים כהכנה למבחנים, כגון: קורסי הכנה למבחני קיימברידג', קורסי הכנה ךמבחני ה- IELTS, TOEFL, TOEIC, קורסי הכנה למבחנים בצרפתית, קורסי הכנה למבחנים בספרדית, קורסי הכנה למבחנים בגרמנית.    
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449