לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי שפות בחו"ל להצלחה בלימודים בחו"ל

לימודי שפות בחו"ל להצלחה בלימודים בחו"ל לימודים בחו"ל צוברים תאוצה, אבל כדי להתקבל ללימודים בחו"ל נדרשת שליטה טובה בשפה המדוברת בארץ בה בחרתם ללמוד, בין אם זה באנגלית או איטלקית, ספרדית ועוד. גם בתי ספר שפותחים שעריהם בפני סטודנטים אוניברסאליים ומציעים לימודים בשפה האנגלית מעוניינים בסטודנטים שידעו אנגלית ברמה גבוהה וזהו קריטריון חשוב להצלחה גם עבורכם - כתיבת עבודות ברמה גבוהה, השתתפות בהרצאות ועוד.
חלק מבתי הספר להשכלה גבוהה בעולם גם מחייבים את המועמדים לעבור מבחניי כניסה.

לימודי שפות בחו"ל מציעים למעוניינים ללמוד בחו"ל לימודי שפה ברמה גבוהה, לימודי שפה כהכנה ללימודים, התנסות בחיים בחו"ל וכמובן, כלים שיסייעו לכם לעבור את מבחני הכניסה, להבין, לכתוב ולדבר בשפת המקום. לימודי שפות בחו"ל מתקיימים במגוון יעדים אטרקטיביים, אצל מיטב המורים דוברי השפה כשפת אם וישנם מסלולי לימוד מיוחדים באוריינטציה אקדמית ומסלולי לימוד ממוקדים לצורך הכנה למבחני כניסה למוסדות הלימוד להשכלה גבוהה.


שיפור מהיר של השפה


מסלול לימוד אינטנסיבי באחד מבתי הספר הנחשבים ללימודי שפות בחו"ל יכול לעזור לכם לשפר את כישורי השפה, להרחיב באופן משמעותי את אוצר המילים, לשפר את הדקדוק, לפתח כישורי תקשורת, להעמיק את ההבנה, הכתיבה ועוד. בתי הספר ללימודי שפות נוקטים בשיטות יצירתיות ואפקטיביות לשיפור השפה ומסלול אינטנסיבי מאפשר לימודי שפה ברמה גבוהה בדרך מהירה.
כמו כן, בתי ספר מסויימים מציעים לימוד שנה אקדמית בחו"ל, כשבקורס לומדים את השפה עד לרמה מספקת בדגש אקדמי ובחלק השני של הקורס, הלימודים מתפרשים על כל תחום שמעניין או רלוונטי לסטודנט.


קורסי הכנה למבחנים באנגלית


אוניברסיטאות שונות דורשות מהמועמדים לעבור מבחנים שונים המודדים את רמת האנגלית שלכם במגוון תחומים - קריאה, כתיבה, הקשבה. במבחר בתי ספר ללימודי שפות בחו"ל ניתן להשתלב במסלולים של לימודי הכנה למבחן ה- TOEFL, קורס הכנה למבחן ה- TOEIC, קורס הכנה למבחן ה- IELTS,  לימודי הכנה למבחני קיימברידג'. הקורסים מסייעים ללומדים להרחיב את אוצר המילים, טכניקות רלוונטיות לשימוש בעת המבחן, לימוד אינטראקטיבי עצמי במעבר מחשבים, הרצאות אורח בתחום, לימוד מיומנויות שפה, תרגולי דקדוק ועוד. 


קורסי הכנה למבחנים בספרדית 


מוסדות לימוד אקדמיים רבים בספרד דורשים מהמועמדים לעבור את DELE מבחן רמה בסיסית. קורס זה מוצע בבתי ספר נבחרים לשפות. מדובר בקורס של 30 שיעורים שבועיים הנמשך 8 או 12 שבועות. התעודה מוכרת ע"י משרד החינוך הספרדי והיא מחולקת לשלוש רמות שונות: קורס ברמה ראשונית, בסיסית ורמה למתקדמים. כדי להשתתף בקורס זה, נדרשת רמה בינונית ויותר של שליטה בשפה הספרדית.


קורסי הכנה למבחנים בצרפתית


לכל מי שבוחר ללמוד בצרפת מוצעים קורסי הכנה DELF מבחן רמה בסיסית ו- TEF מבחן הערכת רמת השפה הצרפתית . הקורס מתאים למועמדים ללימודים שאינם דוברי צרפתית כשפת אם ומיועד לבדיקת רמת הצרפתית שלהם עבור אוניברסיטאות ובתי עסק. 


קורסי הכנה למבחנים בגרמנית 


למתעתדים ללמוד באוניברסיטאות בגרמניה ומי שהתבקשו לעבור מבחן ZD בגרמנית, מבחן בשפה הגרמנית שנועד לאבחן רמת שיחה מתקדמת. הקורס למעשה, בודק את היכולות של המועמד בדקדוק, תקשורת, קריאה, ניהול שיחה, כתיבה ועוד. התעודה של הקורס מוכרת כמאשרת רמה של שליטה בשפה הגרמנית המתאימה לקבלה לאוניברסיטה בגרמניה. ישנן אוניברסיטאות בגרמניה שדורשות רמה גבוהה יותר של שליטה בשפה הגרמנית ולכך בדיוק יש את מבחן שפה מתקדם בגרמנית בשם ZMP - זהו קורס אינטנסיבי של 30 שיעורים בשבוע הנמשך כ-12 שבועות והתעודה של קורס זה מאשרת הבנה של השפה הגרמנית על כל מורכבותה. 
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449