לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי שפה בחו"ל בחגים - כדאי לדעת

לימודי שפה בחו"ל בחגים - כדאי לדעת שנה חדשה היא זמן להבטחות חדשות, דברים שתמיד רציתם לעשות ולא היה לכם מתי. לפתע, מתפנים לכמה כמה ימי חופש, הזדמנות לממש שאיפות, להרחיב אופקים, לטייל ולנשום קצת אוויר של מדינה אחרת, להתנתק ולשוב הביתה עם זיכרונות נפלאים.

לימודי שפה בחו"ל מבטיחים לכם הנאה בשילוב לימודים איכותיים. חשבו על האפשרות ללמוד אצל מורים דוברי השפה את השפה המקומית של המקום בו תרצו להכיר מקרוב.
תוכלו לתרגל בפועל את השפה, להכיר אנשים מכל העולם שהגיעו כמוכם ללמוד את השפה ולהתנסות בטיול מסוג אחר. החגים מזמנים לנו חלון הזדמנויות לבלות קצת בחו"ל, אז מדוע שלא תשדרגו את הנסיעה לחו"ל ותקדישו את הזמן ללימוד שפה בחו"ל?

החלטתם לנסות? בכל זאת, לא כל יום חג ובתקופת החגים תוכלו להתנסות בחוויה מיוחדת במינה.
לפניכם מספר עצות כיצד להפיק את המקסימום בעת לימודי שפה בחו"ל בחגים.

 בחרו את היעד הנכון

בחרו יעד קרוב יחסית כמו איטליה או צרפת, אנגליה, ספרד, כך שבמרחק טיסה של מספר שעות תוכלו ליהנות מחופשה קסומה באחת הערים היפות בעולם במדינה בה בחרתם ללמוד.

הקמפוסים של בתי הספר הנחשבים בעולם ללימודי שפות בחו"ל, עמם עובדת קמפוס לימודים, ממוקמים במרכזי הערים או במקומות בעלי גישה נוחה למרכז העיר, מצוידים היטב ומציעים לכם סביבת לימוד נוחה, מחוברת עם שירותי אינטרנט ומחשבים באווירה נעימה.
בתי הספר של לימודי שפה בחו"ל מורגלים לקבל תלמידים מתחלפים מכל הגילאים ומכל העולם שמגיעים לזמן קצר ללמוד את השפה המקומית, הם מציעים לכם מבחר קורסים בסגנון בסיסי, אינטנסיבי, קורסים מועשרים בלימודי פנאי, טיולים מאורגנים ושיטות לימוד יצירתיות שיסייעו לכם להפנים את השפה בצורה מהירה ויעילה וכמובן, מהנה.
 
לטייל וליהנות תוך כדי הלימודים

ההנאה היא חלק בלתי נפרד מלימודי שפה בחו"ל. בכל זאת, מדובר בלהרגיש שאתם חיים במדינה בה בחרתם לשהות בזמן הלימודים, בין השיעורים יש לכם זמן להכיר את האוכלוסיה המקומית, לסייר במוזיאונים ואתרי תיירות, לבלות בסופי השבוע כחלק מהאוכלוסייה ולתרגל את השפה הנלמדת בפועל בכל אינטראקציה עם אנשים דוברי השפה.

בתי הספר של לימודי שפה בחו"ל נוהגים לארגן גם פעילויות משותפות ואטרקטיביות לסטודנטים של בתי הספר, כך שתוכלו להיוועץ עם יועצי בתי הספר באשר למקומות מומלצים בעיר בה אתם שוהים או להצטרף לפעילויות יזומות שבית הספר מארגן ללומדים.

 אירוח מסוג אחר

בעת לימודי שפה בחו"ל בחגים, תוכלו לבחור סגנון לינה מועדף מתוך מבחר סגנונות לינה בעלויות שונות. כך למשל, תוכלו לשהות בבית מלון או בדירות סטודנטים ובחלק מהיעדים, להתארח אצל משפחות מקומיות וכך להתערות בתוך האוכלוסיה המקומית ולהכיר את אורחות חייהם מקרוב. טיול בחו"ל מפריזמה אחרת, כשתוכלו לשוב אחרי החגים לארץ עם חוויה נפלאה והכרות מעמיקה עם שפה חדשה.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449