לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי אנגלית עסקית לקידום הקריירה

אנגלית עסקיתהסיטואציה הבאה מוכרת למועמדים רבים למשרות בכירות: הם צלחו את מבחני המיון המתישים, עמדו מול השאלות המורכבות ביותר בראיונות עבודה, הרשימו את חברי ההנהלה ואז נפלו על אי ידיעת השפה האנגלית ברמה מספקת.
לא ניתן להתעלם מכך שכמעט בכל החברות כיום מחפשים מועמדים שישלטו בשפה האנגלית ברמת שפת אם, כך שיוכלו לתקשר עם לקוחות מחו"ל, ליזום שיתופי פעולה אסטרטגיים, לייצג את החברה בכבוד בועידות בינלאומיות ורצוי שהשפה האנגלית בפיהם תהיה מבוססת על הז'רגון העסקי שרק איתו אפשר באמת להצליח בניהול מו"מ או ביצירת קשרים עסקיים מעבר לים.
לכן, לפני שניגשתם למבחני הקבלה או הגשתם מועמדות או אתם פשוט שואפים להצליח ובגדול או לפצוח בקריירה עולמית, חשוב שתעבדו על האנגלית שלכם ותלמדו לימודי אנגלית עסקית שמתמחים באנגלית לאנשי עסקים.
לא מספיק לדעת סמול טוק באנגלית או לכתוב סטטוסים באנגלית בפייסבוק, חשוב לדעת כיצד לנסח מכתבים רשמיים באנגלית, איך לנהל פגישת עסקים באנגלית, איך לפנות לאנשי עסקים בעולם בדרך שתרשים אותם וגם לשלוט במילון המונחים העסקי בין אם מדובר בעריכת דין, פיננסים, עולם ההייטק.
לכל עולם עסקים יש את הלקסיקון הייחודי שלו וקורס ללימודי אנגלית עסקית יוכל להעשיר את אוצר המילים, ללטש את הדקדוק שלכם ואת השליטה באנגלית באוריינטציה עסקית.מה לומדים בקורס אנגלית עסקית ?

 
קורס אנגלית עסקית יקנה לכם מיומנויות תקשורת לפעילות בסביבה עסקית בחו"ל. כמו למשל, ניהול ישיבות, העברת פרזנטציה בשפה האנגלית, ניהול משא ומתן באנגלית, בחירת הנוסח הנכון והמילים הנכונות להעברת המסר בדרך הטובה ביותר. כלומר, לא רק שתלמדו אנגלית ותשפרו את האנגלית בפיכם אלא גם תרכשו כלים ומיומנויות כיצד להשתמש נכון בשפה האנגלית בהקשר העסקי. כמו כן, תוכלו ללמוד אנגלית לאנשי עסקים בהיבט המבוקש כמו לקסיקון טכני למי שמגיע מהעולם הטכני, התמחות באנגלית עסקית לאנשי פיננסים, אנגלית בהקשר התרבותי ועוד. קורסי אנגלית עסקית מעלים מאוד את הביטחון העצמי של הלומדים ומתאימים לאנשי עסקים מכל התחומים.מדוע ללמוד אנגלית עסקית בחו"ל


ללא ספק קל יותר ויעיל יותר ללמוד אנגלית עסקית בחו"ל, זאת מכמה סיבות: ראשית, החיבור המיידי לשפה. אם תלמדו אנגלית עסקית באנגליה, ארה"ב, קנדה או אוסטרליה, תשמעו אנגלית בכל מקום ויהיה לכם טבעי יותר להשתמש בשפה האנגלית הן בשיעורים והן מחוץ לשיעורים, בבית המלון, בפגישות עם לקוחות, במסעדה, בכל מקום.
כמו כן, ישנם מסלולים ייחודיים ואיכותיים פופולאריים בקרב אנשי עסקים מכל העולם וכך תוכלו גם ללמוד אנגלית וגם לחזק קשרי נטוורקינג עם אנשי עסקים אחרים. תוכנית הלימודים גמישה ברמה שתוכלו לבחור מתי במהלך השנה ללמוד אנגלית עסקית וכמה זמן ובאיזה יעד, במבחר מדינות וערים וכך לשלב בין הלימודים לפגישות, כנסים, ועידות מקצועיות או מפגש עם לקוחות.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449