לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימוד ספרדית - מדוע ללמוד ספרדית

לימודי ספרדיתמדוע ללמוד ספרדית? זו שאלה שרבים שואלים כשהם מחליטים ללמוד שפה שנייה. בין אם אלה מבוגרים שמחפשים להרחיב אופקים, אנשי עסקים המעוניינים לשלוט בנתח שוק חדש, ילדים שבוחרים איזו שפה שנייה ללמוד בבית הספר או סתם חבר'ה שמחפשים פעילות מעניינת לשעות הפנאי.
אז מדוע באמת ללמוד ספרדית? האם בשביל שנוכל להבין טוב יותר את הטלנובלות? או פשוט בשביל שנסתדר יותר טוב כשניסע לאחת מעשרות המדינות דוברות הספרדית? 
הינה כמה סיבות טובות ללמוד את השפה הספרדית

השפה השנייה המדוברת בעולם

השפה הספרדית הינה השפה השנייה המדוברת ביותר בעולם (אחרי מנדרינית), עם למעלה מ 330 מיליון דוברים (בעוד שלמנדרינית 900 מיליון). אם אתה דובר ספרדית ואנגלית אתה יכול פחות או יותר לעבוד או לטייל בכל מקום בעולם. עם הפופולאריות הגוברת לתרבות לטינית (ספרות, טלוויזיה, קולנוע, מוסיקה ועוד) אין ספק שהשכיחות של הספרדית הולכת וגוברת ויותר אנשים מעוניינים לשפר את הידע שלהם בשפה היפה הזו.

ספרדית – שפה קלה

ספרדית היא אחת השפות הקלות ביותר ללמידה, עם מערכת לוגיקה קלה וטבעית של הגהה ומבנה תחבירי. ביחס לשפות אחרות, כמות החומר שדורשת שינון (אוצר מילים) היא מעטה, והשפה מתבססת בעיקר על אינטואיטיביות. הקורסים של לימודי ספרדית בחו"ל בנויים בצורה כזו בה תהליך הלמידה מקנה לכם את הידע בצורה טבעית כך שכל חומר חדש שנלמד מתבסס על הידע הקודם ומאפשר לכם להעשיר את השפה, אוצר מילים, חוקי התחביר וכדומה.

חשיפה לשווקים באמריקה הלטינית ובאירופה

 
אמריקה הלטינית מתחילה להשפיע ל השווקים הגלובליים, ענפי התיירות, התרבות ועוד. עם משאבים טבעיים בכמות בלתי נדלית, וכח אדם משמעותי, המערכות הכלכליות במדינות של דרום אמריקה הולכות להפוך לכוח שוק מרכזי ומוביל בשנים הקרובות (ראו לדוגמא את ברזיל). זוהי בדיוק התקופה המתאימה להתכונן לתור הזהב של אמריקה הלטינית וללמוד ספרדית. חברות רבות הפועלות בשווקים גלובליים מחפשות נואשות עובדים דוברי ספרדית. זוהי בהחלט הזדמנות נהדרת לרכוש כלי נוסף שיבטיח לכם עבודה והכנסה גבוהה בעבודה מול אמריקה הלטינית וכמובן גם במדינות באירופה שדוברות ספרדית כמו ספרד, פורטוגל.

 
יעדי חופשה חלומיים
 
 
ספרד ומדינות אחרות שדוברות ספרדית הפכו לאחרונה ליעדים פופולאריים בקרב רודפי החופשות. חופים יפיפיים הנושקים לשמש החמימה, קצב חיים חלומי, ומטעמים מעולם אחר הופכים את היעדים הללו לחלום לטיני מסחרר. בשביל להרגיש את התרבות בצורה טבעית ומהנה, איך יותר טוב מלהכיר את השפה של המקומיים ולשוחח עם העוברים והשבים. כשספרדית היא כל כך קלה ומהירה ללמידה, זאת בכלל לא מטלה ומספיק מספר שבועות לפני החופשה בשביל לשלוט בה ברמה טובה. לימודי ספרדית בספרד יאפשרו לכם להגשים פנטזיה, ללמוד, לטייל ולנפוש בעת ובעונה אחת במבחר יעדים אטרקטיביים בהם מדברים ספרדית כמו ספרד וארצות אמריקה הלטינית.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449