לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי שפות כדלת ללימודים גבוהים


כיום עם הפיכת העולם לכפר גלובלי, הקשר והצורך ברכישת שפות עולה וגובר. זאת מאחר והקשרים השונים בין המדינות בעולם השתנו במובנים רבים. בראש ובראשונה מבחינת צרכנות האינטרנט, קשרי עסקים, פוליטיקה ואופציות ההשכלה הגבוהה השונות שנפתחו עבור סטודנטים מכל העולם. בעקבות השינויים הכלל עולמיים האלו, השתנה היחס כלפי השפות בכלל וכלפי האנגלית בפרט

 אחת הדרישות הראשונות להתחלת לימודי תואר ראשון באוניברסיטאות ובמכללות היא רמה מסויימת של אנגלית. אולם, גם אם אתם מגיעים למוסדות להשכלה גבוהה עם רמת אנגלית נמוכה מרף הקבלה, תוכלו לקחת קורסים במהלך שנות הלימודים על מנת לשפר אותה.

ישנן כמה סיבות לכך שהאנגלית היא השפה החשובה והעיקרית; הראשונה נעוצה בכך שמקורות מידע אקדמיים רבים כתובים באנגלית- מאמרים ממגזינים אקדמיים שונים, חומר תיאורטי שנכתב באנגלית וטקסטים שתורגמו משפות שונות כגון צרפתית או איטלקית לאנגלית. הסיבה השנייה היא כמובן האינטרנט, אשר הפך את העולם לכדי הכפר הגלובלי שהינו, רוב אתרי האינטרנט ושפות התיכנות השונות דרכן ניתן לפתח את עולם המחשבים והאינטרנט, כתובות בשפה האנגלית. הסיבה השלישית הינה הפיכת המסחר לבינלאומי- כאשר האנגלית היא השפה השולטת בעולם המסחר ובבורסות השונות.

האנגלית מככבת בתחומים רבים, ובעיקר בתחום העסקים, לכן סטודנטים רבים המעוניינים להשתלב בתחום מנהל העסקים, המסחר במניות, אינטרנט וניהול נדרשים ללמוד אנגלית ולהגיע לכדי רמה גבוהה של הבנת הקריאה, יכולת כתיבה ויכולת התבטאות בעל פה.

אולם, על אף שהאנגלית היא השפה השלטת, בעקבות השינויים העולמיים השונים, עלה הצורך בלימודי שפות שונות. למשל, סטודנטים המעוניינים ללמוד תואר ראשון לרפואה בהונגריה, או איטליה, או סטודנטים שמעוניינים להרשם למוסדות לימוד שונים  בצרפת, גרמניה או בלגיה. נדרשים לרכוש שפות שונות כגון: צרפתית, איטלקית, גרמנית והונגרית על מנת להרשם לאוניברסיטאות באירופה ולהתקדם בחייהם בארצות שמעבר לים.

עוד עלייה מעניינת שהתעוררה בשנים האחרונות בלימודי השפות נעוצה במזרח הרחוק- ביבשת אסיה, זאת מאחר ובמזרח הרחוק נבנו שווקי מסחר רבים ומדינות שונות הפכו למעצמות טכנולוגיה. בעיקר במדינות: סין ויפן, מאחר והעולם המערבי החל לסחור בצורה ענפה עם מדינות אלו, הרי שיש צורך לדעת לדבר גם יפנית וסינית על מנת לגשר על פערים שיכולים להווצר במהלך העבודה המשותפת.

סטודנטים רבים הנרשמים לתואר ראשון, מבינים את הצורך ברכישת שפה נוספת ובשיפור רמת האנגלית ולעיתים בוחרים עוד במהלך השנה הראשונה ללימודיהם לבחור בלימודי שפה נוספים לא רק על מנת להעשיר את עולמם, אלא גם על מנת לפתוח דלתות לקריירות מגוונות בארצות העולם השונות. משרות כגון: מתורגמנים, שגרירים, אנשי עסקים או פשוט על מנת להגר ממדינת ישראל אל מדינה אחרת שבה יש אופציות תעסוקתיות שונות ואיכות חיים גבוהה יותר.

קל להבין את חשיבותם של לימודי השפות השונות בעולם כפי שהוא נראה כיום. למרות זאת סטודנטים רבים חוששים מלימודי השפות מכיוון שאלו נתפסים כלימודים קשים במיוחד. לעיתים הכתב שונה לחלוטין, כמו בשפות האסתיות ולעיתים השפות פשוט נתפסות כקשות במיוחד כמו למשל המבנה התחבירי של השפה הגרמנית.

אך אל חשש- כיוון שאין דבר העומד בפני הרצון וכיום ישנן שיטות לימוד רבות ומגוונות על מנת להצליח להטמיע את ערכי השפה, הדקדוק וההגייה הנכונה בדרך ידידותית ונעימה. כך שאם אתם מעוניינים ללמוד שפה זרה, או לשפר את האנגלית שלכם- אל תהססו לבדוק את היצע הקורסים שמציעים מוסדות הלימוד השונים ובצעו זאת. הרווח יהיה כולו שלכם.
בהצלחה!  
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449