לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודים בשנת שבתון למורים

מקצוע ההוראה הוא מקצוע מאתגר ומרתק ודינאמי מאוד עם הטבות בצידו.
כך למשל, מורים זכאים לשנת שבתון ובשנה זו אומנם הם מתבקשים ללמוד, אך לימודים אלה יכולים להיות לימודים מאוד חווילימודים בשנת שבתוןיתיים שיעשירו אותם במידע רב ויעניקו להם זיכרונות בלתי נשכחים. בין הלימודים שמוצעים למורים שיוצאים לשנת שבתון, ניתן למצוא גם לימודי שפות בחו"ל. אלה הם לימודים מדהימים המתקיימים ברחבי העולם בקמפוסים נחשבים עם אנשים מקצוות תבל שהגיעו ללמוד שפה במקום בו דוברים אותה מסביב לשעון.
לפי תנאי שנת שבתון למורים, לימודי שפה בחו"ל למורים בשבתון מאושרים עד 6 ש"ש ואך ורק אם הם מתקיימים בין התאריכים 01.9 – 31.8. למרבה המזל, לימודי שפות בחו"ל מוצעים במשך כל ימות השנה ותמיד נפתחים קורסים חדשים כך שאין בעיה לעמוד בקריטריונים וניתן ללמוד היכן שרוצים וכמה שרוצים כך שתוכלו לקבל את המימון הנדרש.
לפניכם מספר סיבות מדוע לבלות בלימודי שפה בחו"ל בעת שנת שבתון.

שיפור שפה זרה בדרך אינטנסיבית וחווייתית

לימודי שפה בחו"ל מהווים הזדמנות יוצאת דופן להכיר שפה זרה חדשה או לשפר את שליטתכם בשפה זרה בדרך האפקטיבית והחווייתית ביותר. בעת לימודי השפה בחו"ל תוכלו להפנים את השפה בצורה מיטבית, תוך כדי תנועה. תחשבו על זה שהקולגות שלכם לספסל הלימודים הם אנשים מכל העולם שדוברים שפות שונות והשפה הנלמדת היא השפה שתחבר ביניכם, כך תשתמשו בה לעיתים תכופות גם בעת הלימודים וגם מחוץ לקמפוס בפעילויות שגרתיות ובטיולים.

לימודים מסוג אחר

ללמוד שפה זרה בחו"ל שונה ממה שאתם מכירים: המורים משתמשים בטכניקות לימוד יצירתיות ומהנות מאוד, אינטראקטיביות. הקמפוסים מאובזרים ונעימים ושוכנים באזורים תוססים המחברים אתכם להווי המקום. לא רק שתחזרו הביתה עם שפה טובה יותר, זיכרונות נעימים אלא גם עם שלל אפשרויות לפרזנטציה ולהעברת תכני הלימוד בדרכים מעניינות יותר.

הכרות עם אנשים מכל העולם

לימודי שפה בחו"ל בעת שנת שבתון חושפים בפניכם לא רק את נפלאות השפה אלא גם את התרבות של המקום בו תבחרו ללמוד. תחשבו על זה שיש לכם הזדמנות מיוחדת להכיר אנשים מכל העולם ואת תרבותם, להתנהג כמו המקומיים, להיות חלק מהם וכך להכיר את תרבותם ואת אורחות חייהם.
כמו כן, בוודאי תכירו אנשים מעניינים מקצוות תבל שמגיעים כמוכם ללמוד את השפה ותוכלו ליצור קשרי חברות עם אנשים חדשים ממדינות שונות. ללמוד ולטייל בחו"ל לימודי שפה בחו"ל למורים בשנת שבתון הם הרבה מעבר ללימודים: הרי לא כל יום אתם במדינה זרה ולא כל יום אתם מתעוררים מול האייפל או ליד הביג בן, וכשתלמדו בחו"ל בין אם זה בלונדון, פאריז, מדריד או פירנצה, יהיה לכם מספיק זמן לחזק את ידיעת השפה אך גם לטייל באופן עצמאי או בצורה מאורגנת ולראות עולם.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449