לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי שפה בחו"ל בשילוב עם טיול

לבד מהיות הכותרת חרוז- היא מתכון בדוק ומומלץ לשילוב המהנה והמועיל.  היתרון בלימוד שפה זרה בארץ שבה היא שפת האם ברור ומובהק: ניתן לשלב לימוד עיוני עם לימוד מעשי. אפשר ללמוד מכל אחד, בכל מקום ובכל זמן. ניתן להתוודע אל שלבי השפה השונים, אל הסלנג שלה, אל הקיצורים השונים. ניתן ללמוד את הניואנסים הדקים, את הרווח שבין המלים.
לימודי שפות בחו"ל מתקיימים בכיתות מאובזרות, מרווחות. השיעורים מועברים על ידי מורים  מצוינים.  הלימודים מאפשרים לכם להיפגש עם סטודנטים מכל רחבי העולם, אשר המשותף להם והמאחד אותם הוא הרצון ללמוד את שפת המקום והנכונות  להשקיע מאמץ וזמן בלימודה.
גם טיול מאורגן בחו"ל הוא דרך להכיר מקומות חדשים אבל הוא אינו מאפשר לימוד שפת המקום שבו מטיילים, להוציא מלים וביטויים אחדים. חברה מאורגנת המתמחה בלימוד שפות זרות בארצות שבהן דוברים אותן מאפשרת לכם להכיר אנשים חדשים, תרבויות מרתקות ולרכוש כלי שימושי ויעיל מאין כמוהו, הממנף את הסיכויים שלכם למצוא עבודה וליהנות לעומק מהמקום שבו אתם בוחרים לטייל ואולי אף להתגורר בו.
ייעוץ מבעוד מועד מאפשר לכם לבחור תכנית לימודית ייעודית, מתאימה לצרכים ולרצונות. תוכלו ללמוד גם בארץ אבל בעיקר-בחו"ל. היכולת להתאים את מתכונת הלימוד ותכניה מאפשרת לכל אחד למצוא את המסלול המתאים לו- לרבות לארגונים ולחברות, לאנשי עסקים ולמי שידיעת השפה המקומית היא תנאי הכרחי לפעילותם העסקית בה בכלל ולסיכוי להצליח בה בפרט.


כשהשפה אינה זרה


המורים הטובים ביותר, המאומנים ומיומנים בלימוד שפה זרה באופן המאפשר רכישת יכולת דיבור, קריאה והבנה  מהירה בה, עומדים לרשותכם לשירותכם. קבוצות לימוד קטנות מאפשרות יחס אישי לכל תלמיד, חיזוק והעצמת יכולות ושיפור נקודות חולשה.
שפה היא אחד ממאפייניה הייחודיים החשובים של כל תרבות. לימוד תרבות מעבה ומעשיר את התשתית של השפה ולכן לימוד התרבות והשפה משולבים זה בזה.
אי ידיעת שפה גורע מחוויית הטיול בארץ זרה ומקשה מאוד על מי ששוהים בה לצרכי עבודה או לימודים. ידיעתה מקנה ביטחון ומחזקת אותו ככל שעולה רמת השליטה בה. ידיעת שפה מאפשרת להתמצא בה, לקבל שירותים מבוקשים, למלא צרכים שונים ולהפיק ולמצות את מה שיש לארץ להציע. ידיעת שפה מפקיעה אותה מחזקת היותה שפה זרה והופכת לשפת דיבור נוספת, הפותחת אפשרויות רבות ומגוונות בפני המבינים אותה והדוברים אותה.
אם וכאשר תלמדו היטב  שפה זרה של ארץ זרה שבה אתם עתידים לשהות, אין כל חשש כי תלכו בה לאיבוד או תיוותרו בה, חלילה, אובדי עצות וחסרי אונים.  
מי מכם שרוצים להתכונן באופן יסודי לקראת טיול מאורגן בחו"ל, קל וחומר למטרת שהייה ממושכת בארץ כלה שהיא, לצרכי לימודים או עבודה, ולרכוש ידע בסיסי בשפותיהן של מדינות שאתם מיועדים לבקר ולטייל בהן, יכולים ללמוד באופן אינטנסיבי, תוך דגש מיוחד על דיבור השפה, בבית ספר ייחודי וייעודי לשפות המדוברות ביותר בעולם ולשפות נוספות, חיוניות אף הן.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449