לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

שילוב לימודים בחו"ל עם עבודה

חלק ניכר מהסטודנטים הישראלים הלומדים בחוץ לארץ נדרשים לממן את לימודיהם- או, לכל המעט, את חלקם- בכוחות עצמם, בעבודה. כמו סטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ, גם סטודנטים ישראלים בחו"ל נדרשים לתמרן בין הלימודים לבין העבודה ולבנות מערכת שעות, שבה ניתן יהיה לייחד לכל תחום את הזמן הנדרש.
עבודה בחו"ל לסטודנטים ניתן להסדיר מבעוד מועד, בארץ, במיוחד בתחום המכונה "עגלות"- מכירת מוצרי ים המלח ושל חברות תמרוקים ומוצרי קוסמטיקה ובריאות נוספות. היתרון של עבודה בעגלות הוא שהיא מוצעת על ידי חברות  שמספקות את התנאים הנדרשים לעבודה, שניתן לשלב אותה עם לימודים. הגמישות בקביעת המשמרות מאפשרת לסטודנטים להתאים לעצמם שעות עבודה שבהן הם אינם לומדים.
סיבות שונות מניעות סטודנטים לבחור ללמוד בחוץ לארץ, כאשר העיקריות שבהן: קושי או אי אפשרות להתקבל ללימודים בתחום המבוקש בארץ, אי עמידה בתנאי סף נדרשים לקבלה לחוגים מסוימים,  רצון  לראות מקום אחר, לחוות תרבות שונה, להתנסות, להעשיר ולהעצים את עצמם, שכר לימוד נמוך ועוד.
מי שמוצאים עבודה  קבועה לפרק זמן של חודשים אחדים ואף מעבר לכך יכולים לממן את לימודיהם באמצעות שעות נוספות בחופשות. על מנת למצוא עבודות זמינות ומשתלמות מומלץ להסתייע במגוון מקורות מידע, לרבות, כמובן, המלצות של חברים ששילבו בין עבודה  בחו"ל ללימודים.


משפשפים את השפה


עבודה בחו"ל מאפשרת להעשיר את אוצר המלים ולהבין את דקויות השפה. עצם המגע השוטף עם אוכלוסייה מקומית מהווה הזדמנות מצוינת ללמוד את השפה במסגרת בלתי פורמאלית אבל אינטנסיבית ויעילה. האפשרות ללטש את השפה  כמוה כהשתתפות בקורס הכנה.
חשוב לציין, כי חלק בלתי מבוטל מהסטודנטים הטסים לחו"ל ללימודים עושים זאת לא בהכרח בגלל חוסר יכולת ללמוד את התחום המבוקש באחד ממוסדות להשכלה גבוהה  בארץ (אשר לבד מהאוניברסיטאות בה קיימות גם עשרות מכללות המאפשרות רכישת תואר ראשון  וחלקם גם תואר שני). לימודים בחו"ל הם חוויה שונה, ייחודית, אשר השיקולים לבחור בה חורגים מהתחום הצר- הרחב כשלעצמו- של בחירה במקצוע לימודים שיאפשר גם רכישת מקצוע לחיים.


בעיקר – הובלות ועגלות


סטודנטים רבים עובדים בעגלות ובהובלות, שני סוגי עבודות זמינים, המאפשרים  להרוויח  סכומי כסף גבוהים בפרקי זמן קצרים. תנאים שונים ונסיבות משתנות גורמים לחלק להרוויח יותר ולחלק להרוויח פחות, אבל אין ספק כי מי שמנוי וגמור עמם לעבוד ולהרוויח כסף כדי לממן את שהייתם ואת לימודיהם ימצאו עבודה  אם יתאמצו מספיק למצוא.
צעירים הבוחרים לשלב לימודים עם עבודה בחו"ל רואים בכך אפשרות לחוות חוויה ייחודית, אשר מן הסתם לא יוכלו לחוות אותה  כשיהיו נשואים ובעלי משפחות. מי מהם שלא בוחלים בעבודה  קשה ובמאמץ מוגבר, יכולים לשלב לימודים ועבודה באופן שיאפשר להם קיום מכובד ולימודים בראש שקט. 
ניתן לקבל מידע וייעוץ על אודות אפשרות שילוב לימודים עם עבודה בחו"ל ולשקול היטב את כדאיותה של הבחירה  מכל הבחינות וההיבטים.  סטודנטים שסיימו את פרק הלימודים והעבודה בחו"ל עשויים להעיד על חוויה מכוננת, אשר העשירה אותם מכל הבחינות. מי מהם שהקושי היווה עבורם אתגר וכל מכשול- סיבה נוספת למאמץ יתר כדי להתגבר עליו, יכולים להמליץ, בוודאי, למי מכם שעדיין מתלבטים האם כדאי לצאת ללמוד ולעבוד בחו"ל.
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449