לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי פורטוגזית בברזיל

לימודי פורטוגזית בברזיל חופים טרופיים יפהפיים, סמטאות מתפתלות, מסיבות רחוב ליליות, שפע של אטרקציות תיירותיות. לימודי פורטוגזית בסלבדור דה באהיה הם חוויה אקזוטית קסומה לכל מי שאוהב את התרבות, הנופים והשפה.
 
סלבדור דה באהיה ממוקמת לאורך החוף המזרחי של ברזיל והיא מקום נפלא ללמוד פורטוגזית.בית הספר Sprachcaffe סלבדור דה באהיה מציע קורסי פורטוגזית בכל ימות השנה, בין אם אתם חושבים על השתתפות בקורס אינטנסיבי או לימודי שפה בסביבה רגועה, הלימודים מועברים בכיף ובדרך מהנה.
 

לימודי פורטוגזית בקצב הסמבה

 
בבית הספר Sprachcaffe  נמצא בעיר סלבדור דה באהיה ורק במרחק מטרים ספורים מן החופים המרהיבים של ברזיל. בבית הספר יש כיתות לימוד מרווחות, ספריה נעימה עבור שעות הלימוד, בית קפה למנוחה וגם מקום מצוין לפגוש בו סטודנטים מרחבי העולם, כיתות מחשבים עם גישה לאינטרנט.
הקרבה של בית הספר לחוף גם מאפשרת לסטודנטים להשתתף במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות, כדורעף, גלישת רוח, שחייה ועוד. חובבי צלילה יוכלו ליהנות מהחופים היפים ומצלילה בשוניות אלמוגים רק כמה קילומטרים מבית הספר.
בית הספר גם מציעה שלל אטרקציות בשילוב לימודי פורטוגזית. לימודי קפוארה עם מוסיקה וריקודים דרום אמריקאיים בסגנון קרנבלי תוסס ומסלול של לימודי פורטוגזית בשילוב לימוד ריקודי סמבה קצביים. 
 

לימודי פורטוגזית - מורים מנוסים, שיטות לימוד מגוונות

 
בבית הספר ללימודי פורטוגזית בסלבדור דה באהיה ברזיל מוצעים קורסים לכל הרמות, החל ממתחילים ועד מתקדמים. המורים של בית הספר הם דוברים פורטוגזית מלידה, מוכשרים מאוד ובעלי השכלה אקדמית. אחרי השיעורים, המורים זמינים לתת ייעוץ וסיוע ומענה לכל שאלה.
שיטת הלימוד של Sprachcaffe מבוססת על עקרון "השיחה". המורים מדברים עם הסטודנטים בדיאלוגים מודרכים, מתקיימת הקשבה וקריאה לחומים תרבותיים וחברתיים הקשורים בברזיל. במהלך הלימודים רוכשים ידיעת השפה בכל המובנים - דקדוק, אוצר מילים, הבנת טקסטים, קריאה, הקשבה, כתיבה ועוד.
בין השיעורים או בסופי השבוע הארוכים ניתן לטייל בעיר, לרקוד על חוף הים או לטייל בעיר העתיקה. סלבדור דה באהייה גדושה בהיסטוריה ברזילאית, חופים פראיים ושווקים תוססים.


לימודי שפות בארץ


קמפוס לימודים מציגה - לימודי שפות אחד על אחד באווירה נינוחה, אצל המורים הטובים ביותר במסלול לפי בחירתך ! למידע נוסף לחץ כאן
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449