לימודי שפות בחו"ל
לימודי שפות בחו"ל        למה קמפוס לימודים        קמפוס V.I.P        חברות וארגונים        כתבות ומאמרים
לימודים שפות יצירת קשר
טלפון רב קווי
03-5354449
לשיחת חינם
לחץ כאן

לימודי ערבית מרוקנית במרוקו

לימודי ערבית מרוקנית במרוקו אם הייתם טסים על מרבד קסמים לאן הייתם מגיעים? כנראה שהבחירה היתה מרוקו, לוקיישן בעל אופי מסקרן ואווירה תוססת.

העיר העתיקה, האוקיינוס האטלנטי, מצודות ונופים בראשיתיים לצד שווקים ובתי קפה שוקקים. רבאט, עיר הבירה של מרוקו בעלת העבר המפואר, מושכת תיירים רבים למסעות קסומים וגם ללימודי ערבית ברמה גבוהה. לימודי ערבית במרוקו הם קומבינציה מושלמת בין חופשה למסע תרבותי מרתק.
 
ברבאט יש ארכיטקטורה מרשימה, מוזיאונים מעניינים, ארמונות ונופים מסנוורים וגם תרבות אירוח מחבקת וחמימה. רבאט היא יעד מיוחד במינו ובית הספר sprachcaffe ללימודי שפות, רשת עולמית עם קמפוס מיוחד הממוקם ברבאט, מציע לימודי ערבית במסלולים מגוונים.


לימודי ערבית - לגלות את התרבות ולדבר את השפה


ערבית היא השפה המדוברת ביותר במזרח התיכון וגם בישראל היא נלמדת בבתי הספר, אבל אין כמו ללמוד אותה במקום בו ניתן ללמוד את השפה וגם לחוות אותה מכל הכיוונים כמו מרוקו.
בית הספר sprachcaffe ללימודי שפות מאמין שחווית השפה היא טבילה לתוך הקצב וסגנון החיים של המדינה המארחת, במקרה הזה, מרוקו.
בית הספר sprachcaffe ברבאט ממוקם בחלק הכי אלגנטי של העיר, בבית הספר יש עצי פרי, ניתן לשמוע את שירת הציפורים. סביבה אידיאלית לספוג את האווירה המיוחד של רבאט, להירגע וללמוד.
 
כל המורים של בית הספר דוברי ערבית כשפת אם, בעלי מוטיבציה גבוהה, אנשי שיחה אנרגטיים ומורים כישרוניים וגם שיטות הלימוד הן חווייתיות. שיטת ההוראה מבוססת על תקשורת.
על ידי שמירה על עיקרון "השיחה", התקדמות של הסטודנטים מהירה ונוצר ביניהם לשפה הערבית חיבור לטווח הארוך. לימודי ערבית במרוקו מוצעים בכמה מסלולים, לימודי ערבית למתחילים, לימודי ערבית למתקדמים, שפה עסקית או כהכנה ללימודים ואתם בוחרים וכמה זמן תלמדו, בין אם מסלול בסיסי באווירה נינוחה או קורס ערבית אינטנסיבי יותר. בכל קורס לומדים דקדוק, הרחבת אוצר המילים, קריאה בשפה, כתיבה וגם דיאלוגים מודרכים, הקשבה וקריאת מאמרים תרבותיים, חברתיים ועוד טקסטים הקשורים במדינה המארחת.
בין השיעורים ובסופי השבוע הארוכים ניתן לבלות ברבאט, באתרי העתיקות מהעיר הרומית או בין החנויות, בתי הקפה והשווקים התוססים - שפע של חנויות של תכשיטים, עור, בגי יד שנייה, שטיחים אוריינטלים ועוד.
בנוסף, צוות בית הספר מארגן טיולים לאתרי תיירות שונים במרוקו כמו הבירה הקיסרית של מקנס, מרקש ופז.

לימודי ערבית אחד על אחד בארץ


רוצים ללמוד ערבית בהתאמה אישית ? קמפוס לימודים מציגה לימודי ערבית אצל מיטב המורים באווירה נעימה במגוון סגנונות לימוד. למידע נוסף לחץ כאן
 
קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.
לימודי אנגלית בחו"ל
 
לימודי איטלקית באיטליה
 
לימודי ספרדית בספרד
 
לימודי ספרדית בדר' אמריקה
 
לימודי צרפתית בצרפת
 
לימודי צרפתית בשוויץ
 
לימודי סינית בסין
 
לימודי יפנית ביפן
 
לימודי גרמנית בגרמניה
 
לימודי גרמנית בשוויץ
 
לימודי פורטוגזית בברזיל
 
לימודי ערבית מרוקנית במרוקו
 
טיול אחרי צבא
 
פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 
לימודים בחו"ל
 
מורים בשנת שבתון
 
בניית אתרים עיצוב אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

כל הזכויות שמורות לקמפוס לימודים בע"מ  כתובת: היסמין 1 רמת אפעל  טלפון: 03-5354449